• Zyskaj 10% ceny samochodu w kredycie 3 x 30.

  Oferta dotyczy modeli: Nowe Renault CLIO, Nowe Renault CLIO Grandtour, Renault CAPTUR, Nowe Renault MEGANE, Nowe Renault MEGANE Grandtour, Nowe Renault MEGANE Grandcoupé, Renault KADJAR. Wpłata własna: 30% od Ciebie, 10% po naszej stronie Okres kredytu: 24 miesiace

 • Voucher na akcesoria dla klientów samochodów nowych Nissan

  Wydrukuj voucher rabatowy na akcesoria i przyjdź z nim do serwisu, a otrzymasz -10% rabatu*. * Promocja dotyczy samochodów nowych Nissan zakupionych w salonach Grupy Dąbrowscy. Voucher ważny do 31.12.2017r.

 • Zniżka na OC/AC

  Uzyskaj zniżkę w PZU do 15% na OC/AC Twojego samochodu. O szczegóły pytaj w Agencji Ubezpieczeniowej Dąbrowscy (salon Renault, Zabrze ul. Wolności 59). *promocja dotyczy klientów nowych

 • Promocja na ubezpieczenie domu

  Ubezpieczając swój samochód, zapraszamy do przeniesienia do Agencji Ubezpieczeniowej Dąbrowscy ubezpieczenia domu na promocyjnych warunkach. O szczegóły pytaj pracowników działu finansowego w Zabrzu i Bytomiu.

 • Promocja na ubezpieczenia

  Przenieś ubezpieczenie komunikacyjne swoich pojazdów do Agencji Ubezpieczeniowej Dąbrowscy, a na pakiet otrzymasz do 20% dodatkowej zniżki (dotyczy pojazdów bezszkodowych, oferta ważna do odwołania).