Kadra Grupy Dąbrowscy

Dąbrowscy Sp. z o.o.

ul. Wolności 59 41-804 Zabrze biuro@dabrowscy.pl
Piotr Dąbrowski
Prezes Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Barbara Dąbrowska-Rak
Członek Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Kazimierz Nowiński
Prokurent Spółki
knowinski@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 60
Jarosław Jankowski
Dyrektor Zarządzający
jjankowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Karolina Dziuba
Asystentka Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Nina Wach
Asystentka Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Hubert Wenzel
Dyrektor Handlowy
hwenzel@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Iwona Matonia
Recepcjonistka
imatonia@dabrowscy.pl
32 276 19 86
Andrzelika Musiał
Recepcjonistka
apeksyk@dabrowscy.pl
32 276 19 86
Marcin Bąk
Sprzedawca Samochodów Renault
mbak@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 103
725 230 410
Mariusz Rogowski
Sprzedawca Samochodów Renault
mrogowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 121
695 916 565
Andrzej Andruszkiewicz
Sprzedawca Samochodów Renault PRO +
aandruszkiewicz@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 114
725 230 430
Tomasz Siwek
Sprzedawca Samochodów Renault PRO +
tsiwek@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 101
609 510 205
Dariusz Jędrzejczyk
Kierownik Salonu Nissan
djedrzejczyk@dabrowscy.pl
32 276 19 88 wew. 154
725 230 440
Paweł Włodarczyk
Sprzedawca Samochodów Nissan
pwlodarczyk@dabrowscy.pl
32 276 19 88 wew. 175
Robert Losa
Sprzedawca Samochodów Nissan NBC
rlosa@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 174
Tomasz Jankowski
Sprzedawca Samochodów Dacia
apotempa@dabrowscy.pl1111
276 19 86 wew 402
Sławomir Bartnik
Sprzedawca Samochodów Używanych
slawomir.bartnik.dabrowscy@dealer.renault.com.pl
32 276 19 86 wew. 403
725 230 450
Michał Gałuch
Laborant Handlowy
mgaluch@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 111
Przemysław Dyduk
Szef Działu Finansowego ds. Kredytów i Leasingów
pdyduk@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew.110
609 259 070
Krzysztof Rak
Specjalista ds. Kredytów i Ubezpieczeń
krak@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 176
881 926 109
Agnieszka Szkudlarek
Szef Działu Marketingu
aszkudlarek@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 401
725 230 480
Piotr Nawrot
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej
pnawrot@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 244
Paweł Fila
Zastępca Szefa Obsługi Posprzedażnej
pfila@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 500
Aleksandra Lorenc
Recepcjonistka Serwisu
alorenc@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 500
Mariusz Bartyla
Pracownik BOK
mbartyla@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 201
Wiesław Kostrzewski
Pracownik BOK
wkostrzewski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 201
Olgierd Gałęziok
Szef Działu Części Zamiennych
olgierd.galeziok.dabrowscy@dealer.renault.com.pl
32 276 19 86 wew. 400
Jan Kober
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
jkober@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 400
Tomasz Borowiec
Magazynier
tborowiec@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 400
Adam Witkowski
Szef Działu Napraw Powypadkowych
awitkowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 242
Agata Pocheć
Pracownik BOK
pagata@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 207
Katarzyna Jamróz
Pracownik BOK
kjamroz@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 207
Krystian Mika
Diagnosta OSKP
kmika@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 245
Andrzej Golczewski
Kierownik OSKP
agolczewski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 245

Dąbrowscy Sp. z o.o. ODDZIAŁ Bytom

ul. Strzelców Bytomskich 51 41-902 Bytom biuro@dabrowscy.pl
Piotr Dąbrowski
Prezes Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Barbara Dąbrowska-Rak
Członek Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Kazimierz Nowiński
Prokurent Spółki
knowinski@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 60
Barbara Kiszel-Drożny
Sprzedawca Samochodów Nissan
bkiszel@dabrowscy.pl
32 387 29 33
881 926 113
Mariusz Śnieżek
Sprzedawca Samochodów Używanych
msniezek@dabrowscy.pl
32 387 29 37
694 447 133
Ewa Nowak
Specjalista ds. Finansowych
enowak@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 41
881 925 113
Katarzyna Ziomek
Specjalista ds. Finansowych
kziomek@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 56
881 925 113
Arkadiusz Motyka
Szef Sprzedaży Samochodów
amotyka@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 30
881 925 112
Krzysztof Halama
Sprzedawca Samochodów Renault PRO+
khalama@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 32
728 492 934
Rafał Białas

rbialas@dabrowscy.pl111
Tomasz Drożny
Sprzedawca Samochodów Dacia
tdrozny@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 52
728 492 934
Jacek Szołtysik
Kierownik Serwisu
jszoltysik@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew 42
694 447 134
Marcin Piękoś
Pracownik BOK
mpiekos@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 45
694 447 134
Marek Czapla
Pracownik BOK
mczapla@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 43
881 926 107