Kadra Grupy Dąbrowscy

Dąbrowscy Sp. z o.o.

ul. Wolności 59 41-804 Zabrze
Piotr Dąbrowski
Prezes Zarządu
pdabrowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Barbara Dąbrowska-Rak
Członek Zarządu
bdabrowska@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Kazimierz Nowiński
Prokurent Spółki
knowinski@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 60
Jarosław Jankowski
Dyrektor Zarządzający
jjankowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Nina Wach
Asystentka Zarządu
biuro@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Hubert Wenzel
Dyrektor Handlowy
hwenzel@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Iwona Matonia
Recepcjonistka
imatonia@dabrowscy.pl
32 276 19 86
Andrzelika Pęksyk
Recepcjonistka
apeksyk@dabrowscy.pl
32 276 19 86
Marcin Bąk
Sprzedawca Samochodów Renault
mbak@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 103
725 230 410
Mariusz Rogowski
Sprzedawca Samochodów Renault
mrogowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 121
695 916 565
Andrzej Andruszkiewicz
Sprzedawca Samochodów Renault PRO +
aandruszkiewicz@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 114
725 230 430
Tomasz Siwek
Sprzedawca Samochodów Renault PRO +
tsiwek@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 101
609 510 205
Dariusz Jędrzejczyk
Kierownik Salonu Nissan
djedrzejczyk@dabrowscy.pl
32 276 19 88 wew. 154
725 230 440
Paweł Włodarczyk
Sprzedawca Samochodów Nissan
pwlodarczyk@dabrowscy.pl
32 276 19 88 wew. 175
Jarosław Górowski
Sprzedawca Samochodów Nissan NBC
jgorowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 175
725 230 470
Robert Losa
Sprzedawca Samochodów Nissan NBC
rlosa@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 174
Tomasz Jankowski
Sprzedawca Samochodów Dacia
tjankowski@dabrowscy.pl
276 19 86 wew 402
Sławomir Bartnik
Sprzedawca Samochodów Używanych
sbartnik@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 403
725 230 450
Michał Gałuch
Laborant Handlowy
mgaluch@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 111
Przemysław Dyduk
Szef Działu Finansowego ds. Kredytów i Leasingów
pdyduk@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew.110
609 259 070
Krzysztof Rak
Specjalista ds. Kredytów i Ubezpieczeń
krak@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 176
881 926 109
Agnieszka Szkudlarek
Szef Działu Marketingu
aszkudlarek@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 401
725 230 480
Piotr Nawrot
Dyrektor Obsługi Posprzedażnej
pnawrot@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 244
Paweł Fila
Zastępca Szefa Obsługi Posprzedażnej
pfila@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 500
Aleksandra Lorenc
Recepcjonistka Serwisu
alorenc@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 500
Mariusz Bartyla
Pracownik BOK
mbartyla@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 201
Wiesław Kostrzewski
Pracownik BOK
wkostrzewski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 201
Olgierd Gałęziok
Szef Działu Części Zamiennych
olgierd.galeziok.dabrowscy@dealer.renault.com.pl
32 276 19 86 wew. 400
Jan Kober
Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
jkober@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 400
Tomasz Borowiec
Magazynier
tborowiec@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 400
Adam Witkowski
Szef Działu Napraw Powypadkowych
awitkowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 242
Agata Pocheć
Pracownik BOK
apochec@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 207
Katarzyna Jamróz
Pracownik BOK
kjamroz@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 207
Krystian Mika
Diagnosta OSKP
kmika@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 245
Andrzej Golczewski
Kierownik OSKP
agolczewski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 245

Bamarko Sp. z o.o.

ul. Strzelców Bytomskich 51 41-902 Bytom
Piotr Dąbrowski
Prezes Zarządu
pdabrowski@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Barbara Dąbrowska-Rak
Członek Zarządu
bdabrowska@dabrowscy.pl
32 276 19 86 wew. 113
Kazimierz Nowiński
Prokurent Spółki
knowinski@dabrowscy.pl
32 387 29 39 wew. 60
Karolina Dziuba
Recepcjonistka
kdziuba@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 60
Barbara Kiszel-Drożny
Sprzedawca Samochodów Nissan
bkiszel@bamarko.pl
32 387 29 33
881 926 113
Mariusz Śnieżek
Sprzedawca Samochodów Używanych
info@bamarko.pl
32 387 29 37
694 447 133
Ewa Nowak
Specjalista ds. Finansowych
enowak@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 41
881 925 113
Katarzyna Ziomek
Specjalista ds. Finansowych
kziomek@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 56
881 925 113
Krzysztof Halama
Sprzedawca Samochodów Renault PRO+
khalama@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 32
728 492 934
Rafał Białas
Sprzedawca Samochodów Renault
rbialas@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 35
728 492 934
Tomasz Drożny
Sprzedawca Samochodów Dacia
tdrozny@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 52
728 492 934
Arkadiusz Motyka
Szef Sprzedaży Samochodów
amotyka@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 30
881 925 112
Jacek Szołtysik
Kierownik Serwisu
jszoltysik@bamarko.pl
32 387 29 39 wew 42
694 447 134
Marcin Piękoś
Pracownik BOK
mpiekos@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 45
694 447 134
Krzysztof Flak
Sprzedawca Części Zamiennych
kflak@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 46
606 106 922
Marek Czapla
Pracownik BOK
mczapla@bamarko.pl
32 387 29 39 wew. 43
881 926 107